środa, 15 lutego 2012

Tokyo Sushi Bar - Lodz

Well, what can I say, I went there for the first time last night not really convinced I was doing the right think, I walked into this unpretentious Sushi Bar slightly weary, it was full but in few minute the girl made place for us and I started to look at the menu card as usual all in Polish, but pics do help so this is what I took:  A Big Sushi plate, it may not have looked artistically great, nor the way the fish was cut was exactly as it should be but it was good and well presented, the taste well above expectations ; the krevetes with Kavior where also very good. I then passed on to the hot food, Krevetes in garlic and fried chicken, both well presented and tasty I must say.
So if you feel like having a relaxed and casual drink and dinner around a Sushi bar table I would recommend Tokyo Sushi, it is the place to go, the pricing more then fair,  the food and service are above good level.


Food: *****
Service: **** 
Atmosfere: ***
Price/Quality: *****

A pleasant surprise and a wonderful relaxed casual evening.


TOKYO SUSHI BAR, ŁÓDŹ

A zatem, cóż mogę powiedzieć- byłem tam po raz pierwszy ostatniej nocy. Nie do końca przekonany, przekroczyłem progi tego bezpretensjonalnego sushi baru, nieco znużony. Restauracja była pełna ludzi ale po kilku minutach kelnerka znalazła dla nas miejsce i zacząłem przyglądać się karcie menu, która jak zwykle była tylko w języku Polskim, ale zdjęcia pomogły mi w wyborze. Zdecydowałem się na duży talerz sushi, który może nie wyglądał specjalnie artystycznie, tak samo jak sposób pokrojenia ryb nie był dokładnie taki jaki powinien być, ale danie było dobre i ładnie wyglądało. Smak przewyższył moje oczekiwania. Krewetki z kawiorem także były bardzo smaczne. Później przerzuciłem się na na gorące dania- krewetki w czosnku i smażonego kurczaka. Muszę przyznać, że obie propozycje były dobrze podane i smaczne. Więc jeśli masz ochotę zrelaksować się i swobodnie wypić drinka i zjeść obiad siedząc wokół stołu do przygotowywania sushi, polecam Tokyo Sushi. Ceny są bardzo zadowalające, a jedzenie i obsługa plasują się powyżej dobrego poziomu.

Jedzenie: *****
Obsługa: **** 
Atmosfera: ***
Ceny: *****

Miła niespodzianka i wspaniały, zwyczajny, relaksacyjny wieczór.


Pic by Roza Van Der Blaast

Pic by Roza

Pic by Roza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz