sobota, 28 stycznia 2012

Hotel Konstancja - Konstantynów Łódzki

A surprise, after the disappointing trip to the Hotel Boryna, we decided to drive and find another restaurant that had a table for us. By chance our driver decided to stop at the hotel Konstancja, the restaurant was open and gladly wanted to serve us. The atmosphere was one of a bar restaurant, the service friendly but not perfect and the waiting time slightly longer then usual, but all this was compensated by the quality of the food.  If you are on the road and near Konstantynów and need to stop for food I would make a stop and try the steak, just make sure to specify how you wanted cooked and make sure it is understood, aside this, great steak.


Star system minimum 1* maximum 6*

Food: ****
Service: ***
Atmosfere: ***
Price/Quality: ****


http://www.hotelkonstancja.pl/

I do recommend it for the quality of its food and steak.


Hotel Konstancja KonstantynówPo zawodzie doznanym w hotelu Boryna, spotkała nas niespodzianka. Kiedy w Borynie odmówiono nam posiłku (czytaj post o Hotel Boryna w Rąbieniu), postanowiliśmy znaleźć inną restaurację w okolicy.
Przez przypadek, kierowca naszej wyprawy, wypatrzył tablicę reklamową przy drodze, kierującą nas do hotelu Konstancja, który to na odległość emanował serdecznym zaproszeniem.
Kiedy weszliśmy do środka, atmosfera skojarzyła mi się z eleganckim barem- restauracją. Obsługa była miła ale nie perfekcyjna, musieliśmy zbyt długo czekać na ich przybycie, ale wszystko rekompensował niesamowity smak i wygląd potraw.

Jeśli będziesz w okolicy Konstantynowa i będziesz szukał dobrego miejsca na zjedzenie obiadu, polecam to miejsce. Warto zatrzymać się i spróbować steków. Tylko wcześniej upewnij się, czy kelner dobrze zrozumie co znaczy krwisty stek. Niestety w często spotykamy się z przypadkami, kiedy to krwisty stek w środkowopolskim wyobrażeniu jest wysmażony troszkę ponad średnio i tej krwistości wewnątrz jest niewiele. Mimo to polecam steki w Konstancji – są naprawdę bardzo dobre.

System ocen: minimum * - maximum ******

Jedzenie: ****
Obsługa: ***
Atmosfera: ***
Cena/Jakość: ****


Polecam ze względu na wyjątkowo wysoką jakość serwowanych dań i steków.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz